"Mooi da'j komt"....zaterdag 26 april ! 

Boer'nmarkt:

op het Teylerspleintje in Losser vindt weer de traditionele, maandelijkse Boerenmarkt plaats. En wat is er nu leuker dan om op de markt te proeven en met de producent over zijn/haar producten te praten? Twente kent (h)eerlijke, oorspronkelijke, lokale producten als diverse kaassoorten, zuivel, fruit, groente, verse sappen, jams, brood, vlees en vleeswaren, paling en ambachtelijk ijs. Kom de Twentse streekproducenten ontmoeten en hun pure, gezonde en ambachtelijk gemaakte streekproducten proeven. Uiteraard heeft ook Wigger Mode een eígen kraam met interessante aanbiedingen.

Oranje boven in Losser!

Losser kleurt Losser oranje! We vieren Koningsdag én de Boerenmarkt! Het wordt een dag vol feestelijke activiteiten, sport, muziek en gezelligheid te worden.

Koningsspelen voor de kids
Op het Raadhuisplein kunnen kinderen zich helemaal uitleven tijdens de Koningsspelen. Denk aan springkussens, een stormbaan, een bungeerun en een pannakooi – genoeg actie en plezier voor iedereen!

Gezellige sfeer & muziek
Door het hele centrum klinkt muziek en de straten zijn feestelijk versierd. De winkels zijn open, de terrassen gezellig aangekleed en overal heerst een vrolijke oranje stemming.

Boerenmarkt met streekproducten
De maandelijkse Boerenmarkt is er natuurlijk ook! Tientallen kramen met heerlijke en verrassende streekproducten staan klaar om ontdekt te worden. Proef, snuffel en beleef de sfeer van deze authentieke markt.

Ondek Losser:

Struin door de gezellige straatjes en ontdek wat het centrum van Losser allemaal te bieden heeft. Met bijna 100 winkels en wekelijks, iedere donderdag een gezellige weekmarkt op het Raadhuisplein, heeft Losser een gevarieerd winkelaanbod waar eigenlijk alles te vinden is. Dit alles afgewisseld met de historische panden en de diverse horeca staat Losser bij uitstek garant voor een gezellige middag winkelen. Losser is goed bereikbaar, gastvrij en aantrekkelijk om te verblijven. Bovendien anderhalf uur gratis parkeren binnen de blauwe zone.

P=GRATIS in Losser