Garcia
De banden met Garcia
Het is 1972 en ergens diep in de heuvels van Urbania, Italië, ligt de vallei van jeans. In deze afgelegen plek, waar denim ooit werd vervaardigd voor de hele wereld, besluiten Maurizio en Isabelle Garcia om samen een bedrijf op te bouwen. In 1977 begon een Nederlander, genaamd Martin Kouwenberg, hun jeans te importeren. Hun gedeelde passie voor jeans leidde tot een vriendschap. Deze vriendschap groeide uit tot een partnerschap en uiteindelijk werd Garcia gecreëerd; een merk geboren in Italië en opgegroeid in Nederland. Het leven draait om nieuwe verbindingen maken. Wanneer je een echte connectie deelt en een gemeenschappelijke passie hebt, word je één familie.
Garcia voor alle gelegenheden
De collecties van Garcia zijn zeer divers. Van stoer tot sportief. Eén ding hebben alle items gemeen; een goede pasvorm die altijd mooi afkleedt.
Garcia bij Wigger Mode
Bij Wigger Mode vind je altijd bijzondere items uit de collectie van Garcia. Natuurlijk zorgen we dat deze items aansluiten bij de andere collecties in onze winkel van bijvoorbeeld Poools, Freequent of Geisha, zodat je meerdere, unieke combinatie mogelijkheden hebt!
Duurzaamheid bij Garcia
Garcia is een merk voor de hele familie maar zoals in alle families zijn we niet perfect. We trachten telkens dingen beter te doen, - iedere dag- , rekening te houden met de wereld om ons heen. Garcia heeft temaken met alle onderdelen uit het productieproces, van ontwerp tot aan eindconsument. Op al die verschillende onderdelen trachten we steeds te werken aan verbetering, stap-voor-stap!